Dnes je: 19. 01. 2018 Svátek má Doubravka
  Tenis


  Tento týden

V tomto tydnu se nehraje zadny zapas


 
Tenisový turnaj - 24
naši chlapi na tenise
zobrazení: 1098
známka: 0
  Narozeniny slaví
06.01 Květoň Pavel 43
06.01 Lupínek Petr 47
07.01 Hagen Albert 10
10.01 Řečinský Tomáš 40
11.01 Zuna Petr 47
12.01 Gasiorek Jaroslaw 29
17.01 Kruml Petr 32
21.01 Mindžak Pavel 37
21.01 Kollinger Jan 31
23.01 Bína Richard 10
24.01 Hanzlík Zdeněk 35
31.01 Veselý David (Ú) 24


  Reklama
  Facebook

  Přihlášení čtenáře

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

  Zajímavé odkazy
LIVESCORE.in

  Partneři a sponzoři
  Počasí
Ml. přípravka - 1. kolo

7.9.2014 SK Horní Měcholupy – výsledek není důležitý

Po strastiplném plánování a domlouvání jsme se, zatím bez registračních průkazů, vydali na první mistrovské utkání na hřiště SK Horní Měcholupy.
Děti se sešly v hojném počtu a zřejmě natěšeni na své první vystoupení. Převlékli jsme se do nových dresů a po pár fotografiích vyrazili do neznáma. Systém hry 4 + 1 do kterého jsme byli přihlášeni byl pro děti něco nového, stejně jako přírodní tráva na kterou nás soupeř, z důvodu společenské akce na umělém povrchu, poslal. Již při vyplňování zápisu bylo patrné, že soupeř má minimálně věkově na vrh, kdy všichni jeho hráči byly ročník 2006 což u nás splňovali jen dva, zbytek byl o rok a více mladší a to je u této věkové kategorie propastný rozdíl., který byl o to patrnější, že utkání se hraje, dle soutěžního řádu na hřišti o rozměrech 24 x 35 metrů, což je dle mého dost i pro čtyři dospělé, natož šestileté děti.
Hned před zápasem jsme se museli vypořádat s prvním problémem, tedy kdo bude chytat. Žádné z dětí, kteří se hrdě hlásili do brány při tréninkách nebyl k dispozici. Bez bázně se přihlásil na post brankáře „Toník“ a bez rukavic se jal střežit naší bránu. Ale už při rozcvičení zjistil, že to není jeho „šálek kávy“ a přenechal své místo Matějovi. Ten předvedl obdivuhodný výkon a i bez předchozích brankářských tréninků a již zmiňovaných rukavic se stal příslibem lepších výsledků do budoucna.
Během zápasu jsme sice obdrželi několik branek, ale dokázali soupeři po krásných akcích i dvě vstřelit. Všichni hráči k utkání přistoupili velmi dobře a i přes převahu soupeře bojovali do roztrhání těla.
Premiéra na „trenérské lavičce“ to byla i pro mne a je mi jasné, že i já mám stále co zlepšovat, i když mé postavení mi zrovna nezlepšovala blízká veselice, kdy hráči už tak zabráni do hry, nebyli schopni slyšet a reagovat na mé pokyny. Dále bych chtěl touto cestou poděkovat panu Maškovi, který mi pomohl se zvládnutím jak administrativních úkonů, tak i se samotnými hráči během utkání, neboť opravdu, vzhledem k hluku, nebylo v mích silách udělovat hráčům pokyny na druhou stranu hřiště.
Stejně tak bych chtěl poděkovat i rodičům za jejich hojnou účast a za to, že mě nechali a jistě do budoucna i nechají dělat mou „práci“ a respektují, že na hřišti jsem to právě já, kdo dává dětem pokyny. Mám za to, že v této věkové kategorii je nutné aby si děti zahráli a fotbal je bavil, než vše podřídit výsledku a třeba ty menší nenechat ani proběhnout. Toto je něco v čem je naše družstvo, alespoň pod mým vedením jiné a vždy zde bude platit, že výsledek není důležitý.

Sestava:
Sojka Matěj (B) - Bína Richard, Donát Ondřej, Erlebach Robin, Janeček Josef, Míšek Ondřej, Reitinger David(C), Sekerka Matěj, Kvíčala Antonín
(snad jsem nikomu nepopletl jméno a na nikoho nezapoměl :-) )

Těším se na další sportovní zážitky, Pavel Mindžak - trenér

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
| Autor: Pavel Mindžak | Vydáno dne 12. 09. 2014 | 751 přečtení |

| Informační e-mail | Vytisknout článek |
SK-UjezdP4.cz © 2011 - 2014. [vytvořeno v phpRS, design: NAVR ]