Dnes je: 17. 01. 2018 Svátek má Drahoslav
  Tenis

Tento týden

V tomto tydnu se nehraje zadny zapas

Písek 26.8. - 16

Zajímavé odkazy
LIVESCORE.in

SK Újezd „A“ - TJ Sokol Stodůlky 8:0 aneb domácí kanonáda
Po těsné výhře v Lipencích jsme doma přivítali Sokol Stodůlky. Soupeři jsme chtěli vrátit jarní porážku z jeho hřiště a to se povedlo i s úroky. (více v článku)

Zápas, do kterého na naší straně poprvé zasáhla nejnovější posila Tomáš Pešír, pro nás začal ideálně. Už ve druhé minutě Honza Novák našel centrem útočníka Zdendu Hanzlíka a ten zakončil přesně. Gól nás neuspokojil a za dalších deset minut zvýšil Honza Novák ze samostatného úniku na 2:0. Takový začátek se musel domácím divákům líbit.

Nadále jsme byli hodně aktivní a odměna přišla ve 38. minutě. To si vzal Papén (Pavel Papež) na starost přímý kop a levačkou krásně trefil přes zeď do sítě. Chvíli poté to mohlo být 4:0, ale rána Tomáše Podvína orazítkovala jen břevno. Přesto jsme se brzy zase radovali, ve 41. minutě se před brankou výborně zorientoval Tomáš Pešír a svou první brankou v Újezdě dal na 4:0.

Ani to nebylo vše, protože jsme do poločasu ještě jeden gól stihli, tentokrát se po pěkné akci prosadil Kuba Běhounek, který se vrátil po dvouzápasové pauze zaviněné zraněním. Do kabin se tak šlo za stavu 5:0 pro Újezd a bylo v podstatě rozhodnuto.

Přesto jsme měli chuť a chtěli přidat další góly. To se nakonec podařilo, když se postupně trefili Papén a Zdenda Hanzlík v rozmezí dvou minut. Oba zaznamenali svůj druhý gól v utkání. Zdenda ale ještě neměl dost a v 73. minutě završil hattrick, čímž zvýšil na 8:0 a taky zajistil rozšíření financí v klubové kase. Tímto mu děkujeme za oboje.

Právě stavem 8:0 už utkání i přes další šance skončilo. Také hosté se jednou dostali k nebezpečnému zakončení, brankář Peťa Michal byl ale na svém místě a bez větších problémů lapil.

Stodůlky jsme tak porazili jasným výsledek a teď už se musíme soustředit na další zápas. V sobotu se představíme od 14:00 na půdě Loko Vltavín B, který se zatím jeví jako velmi nebezpečný soupeř. Přesto věříme, že budeme moci oslavit další tři body!

Branky:
2., 64. a 73. Zdeněk Hanzlík, 12. Jan Novák, 38. a 62. Pavel Papež, 41. Tomáš Pešír, 44. Jakub Běhounek

Sestavy:
SK Újezd
Petr Michal – Martin Přibyl, Vojtěch Krejčí, Martin Daňhel (68. Marek Svoboda), Pavel Papež – Tomáš Podvín, Ondřej Kantor (81. Hung Tran Huy), Tomáš Pešír (84. Michal Navrátil) – Jakub Běhounek (77. Tomáš Hromádko), Jan Novák (71. Filip Sobota), Zdeněk Hanzlíkl

TJ Sokol Stodůlky
Vojtěch Šalanda – Marek Kotlík, Jan Chlad, Tomáš Vlasák, Lukáš Voráček, Lukáš Trnka (65. Jiří Růžička), Marek Nešpor, David Světlík, Tomáš Zyta, Timur Alshinbaev, Luboš Poláček

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: Karel Kapinus | Vydáno dne 27. 09. 2017 | 271 přečtení |