Dnes je: 18. 01. 2018 Svátek má Vladislav
  Tenis

Tento týden

V tomto tydnu se nehraje zadny zapas

Dolní Měcholupy - 17
D.Měcholupy : SK Újezd A  2:3 (11.9.2011)
zobrazení: 1201

Registrace nového čtenáře!

Zajímavé odkazy
LIVESCORE.in

SK Újezd P4 : Sokol Lipence 8:1 (5:0)
Den a místo: 17.4.2017 (17:00) - Újezd P4 (UMT)

Sestava domácích:
Michal Petr – Pospíšil Michael (75. Nosek Jakub), Krejčí Vojtěch, Přibyl Martin (C), Charvát Karel – Tran Huy Nam (78. Tran Huy Hung), Kantor Ondřej (84. Hromádko Tomáš), Podvín Tomáš, Veselý David (38. Sobota Filip), Jeřábek Jan (82. Blažek Ondřej) - Svoboda Marek
Dále připraven: Třešňák Petr

Branky 5., 38., 49. (z pen.) a 52. Jeřábek, 29. a 45. Svoboda, 31. Šalamoun (vlastní), 80. Sobota - 66. (z pen.) Hašek

ŽK: Podvín Tomáš, Jeřábek Jan, Tran Huy Hung – Karas Daniel, Vodrážka Pavel, Vladyka Josef, Vladyka Karel

O Velikonočním pondělí nás čekal další domácí zápas, tentokrát s Lipenci, kteří před utkáním měli o 2 body více, takže v případě úspěchu bychom se dostali v tabulce před ně. Sestavu jsme museli opět trošku upravit, když nebyl k dispozici lehce zraněný Kuba Podlena a naopak po delší pauze se navrátil Karlos.
Začátek zápasu probíhal navlas stejně jako předchozí kolo s 1999 Praha – začali jsme velmi aktivně a ve 12. minutě to mohlo být již 3:0. Naštěstí alespoň jedna z šancí se tentokrát ujala, když po dlouhém autu Karlose míč propadl až k Jeřábovi a ten míč propasíroval za brankáře hostů – 1:0. Po většinu úvodu utkání jsme měli převahu, ze které pramenily další šance. Za zmínku jistě stojí krásný pas Krejdy, který poslal do průniku našeho rychlonožku Pospu. Toho za cenu penalty zastavuje až brankář Karas. Z penalty se nám však skórovat nepodařilo. Stejně tak z následné střely Pospy. Udeřit podruhé se podařilo až po pasu Jeřába, který vyslal do útoku Veslyho - ten se rozhlédl a předložil Márovi takový balón, který stačilo už jen doklepnout do poloprázdné brány soupeře – 2:0. Nadále jsme zůstali při chuti a do poločasu ještě třikrát rozvlnili síť soupeře. Nejdříve po rohu Kantyho se k hlavičce dostal Podvajz a nějakým zvláštním způsobem si domácí hráč Šalamoun střílí vlastní gól (nicméně všichni jsme byli přesvědčeni, že gól vstřelil Vesly, který by si, byť za kratší pobyt na hřišti, gól určitě zasloužil) – 3:0. Čtvrtý gól padl po menší přestřelce u branky hostí, až se nakonec k hlavičce dostal Jeřáb a ten se nemýlí – 4:0. Na 5:0 jsme zvýšili v poslední minutě prvního poločasu, když nedorozumění brankáře hostů se stoperem trestá Mára.
Po poločase jsme chtěli udržet nastolené tempo, což se nám v jisté míře i celkem podařilo. Hned v úvodu druhé půle v rozmezí 3 min skóruje dvakrát Jeřáb, když nejdříve po faulu na Podvajze proměňuje penaltu (a dává tak svůj první hattrick v barvách Újezda) a následně po akci Podvajze a Fílase ve skluzu dává svůj čtvrtý gól zápasu a zvyšuje tak na 7:0. Hostům se podařilo vstřelit čestný góĺ, když po šlapáku Příby proměnil pokutový kop Hašek. Skóre zápasu na konečných 8:1 pak uzavřel svým „béčkem“ Fílas, když proměňuje svůj únik po pasu Karlose. Kromě gólové akce a likvidačního zákroku na Pospu se dá říci, že hosté nic velkého nepředvedli, a v utkání jsme dominovali.

Soupeř asi neměl, stejně jako před rokem, svůj den a náš tým toho dokázal zcela využít. Jen mě mrzí, že si soupeř nedokázal pořádně zjistit jméno hráče, který jim nasázel čtyři fíky.
Příští zápas vyrážíme na půdu Stodůlek, které jsou před námi v tabulce o 1 bod a jakýkoli bodový zisk by se nám určitě hodil.

Fotografie z utkání

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5