SK Újezd Praha 4, z.s. – 1999 Praha 3 : 1 (1:1)

Michal Petr – Nosek Jakub (55. Sobota Filip), Krejčí Vojtěch, Přibyl Martin (C), Pospíšil Michael – Podlena Jakub (77. Tran Huy Nam), Kantor Ondřej (89. Tran Huy Hung), Veselý David (85. Blažek Ondřej), Podvín Tomáš, Jeřábek Jan - Svoboda Marek
Dále připraveni: Hromádko Tomáš, Třešňák Petr

Branky: 33. a 73. Veselý, 47. Jeřábek - 38. Chačaturov V.

ŽK: Podlena Jakub, Nosek Jakub, Podvín Tomáš, Jeřábek Jan – Burda Tomáš, Vejražka Jan, Opočenský Marek

Druhý domácí zápas jsme sehráli s týmem 1999 Praha, kterému se poslední dobou nedaří a pohyboval se v tabulce blízko našemu týmu. Proto bylo důležité tento zápas zvládnout, neboť se hrálo „o 6 bodů“.
Vstup do zápasu se nám povedl, když jsme od začátku hýřili aktivitou a kdyby to v 10.minutě bylo 3:0, nikdo by se nemohl divit. Gól nakonec padl až ve 33. minutě, kdy se prosadil Veselý. Bohužel 5 min nato jsme inkasovali a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.
Věděli jsme, že jsme přeci jen aktivnější, ale pro klid bylo nutné co nejdříve skórovat. To se nám naštěstí povedlo, když ve 47. min překonal lobem gólmana hostů Jeřábek. Nakonec vítězství pojistil svou druhou brankou v zápase Veselý a i po třetím jarním zápase jsme zůstali neporaženi.
Další zápas nás čeká na Velikonoční pondělí proti Lipencům, kteří jsou v tabulce před námi. Vzhledem k tomu, že tabulka je opravdu velmi vyrovnaná, může se každý gól počítat. Proto nás opět čeká opět velmi důležitý zápas.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: Ondřej Krampera | Vydáno dne 18. 04. 2017 | 537 přečtení |