Dnes je: 19. 01. 2018 Svátek má Doubravka
  Tenis

Tento týden

V tomto tydnu se nehraje zadny zapas

Dolní Měcholupy - 20
D.Měcholupy : SK Újezd A  2:3 (11.9.2011)
zobrazení: 1225

Zajímavé odkazy
LIVESCORE.in

Tenisový turnaj 19.7.2014
V sobotu 19.7.2014 se ve sportovním areálu SK Újezd Praha 4 konal premiérový tenisový turnaj ve čtyřhrách. V horkém slunečném dni si cestu na naše kurty našla řada bývalých vynikajících tenisových hráčů. Ty pak doplnili sportovci a hosté našeho klubu. Protože dvojice byly vyrovnané a pro hru zapálené, odehrávaly se na kurtech nelítostné bitvy, mnohdy končící až tiebreakem.

Boje probíhaly ve třech skupinách, kdy v každé byly čtyři dvojice hráčů. Vítězové skupin pak postoupili do semifinále, kde je doplnil tým, který v rámci zbylých dvojic dosáhl nejlepšího skóre.
V prvním semifinálovém klání tak proti sobě nastoupila dvojice Cyril Suk s Jaroslavem Nyklem proti Aleši Kodatovi s Danem Nyklem. Po vyrovnaném boji nakonec druhá dvojice využila nepatrného věkového handicapu jednoho ze soupeřů a postoupila do finále, kde se měla střetnout s vítězem druhého semifinálového zápasu, do kterého nastoupili Pavel Vízner s Jaroslavem Maškem a Ladislav Šavrda, resp. Ondřej Krampera, který za již vyčerpaného bývalého kapitána českého daviscupového týmu zaskočil, s Jaroslavem Hankou. Krampera, vědom s zřejmě své zodpovědnosti, se zdatně snažil tenisovou legendu nahradit, ale nakonec to nestačilo a do finále těsně postoupila dvojice Vízner, Mašek.
Finálový zápas pak nabídl úžasný boj s řadou zvratů, kde Pavel Vízner předváděl svůj tenis z dob Grand Slamových zápasů, zatímco Jaroslav Mašek ničil soupeře svými pověstnými vysokými loby, kdy byla na místě úvaha o nutnosti odklonu letecké dopravy. Ovšem dvojice Kodat, Nykl ml. předváděla rovněž vynikající výkon a díky chytré hře se dopracovala dokonce k match ballu, a to nikoli jen jednomu. Všechny tyto šance na ukončení zápasu však dokázali jejich soupeři eliminovat a byli to nakonec oni, Pavel Vízner s Jaroslavem Maškem, kteří se radovali z turnajového vítězství. K tomu jim samozřejmě blahopřejeme !
Ovšem rádi bychom poděkovali všem zúčastněným, a to za jejich vynikající výkony a nasazení jak na kurtech, kde byli s velikým zájmem sledováni řadou hráčů našeho fotbalového "A" mužstva, které zde ten den zahajovalo své soustředění, tak i mimo ně!

Kompletní rozpis turnaje a výsledky jsou ke shlédnutí zde.

Fotografie z turnaje:

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5